Mieszkanie, ul. Karczewska

Karczewska, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie

  • 1 149 000 zł
  • 58,36 m²
  • 19 688,14 zł/m²

Zdjęcie

Adam Michalski

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Karczewska

Karczewska, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
19 maja 2026

1 149 000 zł

58,36 m²

19 688,14 zł/m²

Mieszkanie, ul. Karczewska

Zaktualizowane: 19 maja 2026

1 149 000 zł 58,36 m² 19 688,14 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2018
Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojący
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2018

Miejsce parkingowe:

garaż wolnostojący

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 149 000 zł (19 688,14 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 58,36 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2018
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Czynsz: 1 118 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic, oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WESTATE Śródmieście przedstawia: 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem | Praga-Południe, ul. Karczewska

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,36 m², zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2018 roku, w spokojnej części Grochowa na warszawskiej Pradze-Południe.

Rozkład i standard

Lokal został zaprojektowany w sposób zapewniający wygodę codziennego użytkowania. (...)

Agent

Adam Michalski

509 540...

509 540 705

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość