Apartament, ul. Włodarzewska

Włodarzewska, Ochota, Warszawa, mazowieckie

  • 3 100 000 zł
  • 128,04 m²
  • 24 211,18 zł/m²

Zdjęcie

Jakub Karpiński

Skontaktuj się

Apartament, ul. Włodarzewska

Włodarzewska, Ochota, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

3 100 000 zł

128,04 m²

24 211,18 zł/m²

Apartament, ul. Włodarzewska

Zaktualizowane: 14 maja 2026

3 100 000 zł 128,04 m² 24 211,18 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2024
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2024

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 3 100 000 zł (24 211,18 zł/m²)
  • Charakterystyka mieszkania: 128,04 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: deweloperski
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 128 m² w stanie deweloperskim, położony na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku. Mieszkanie jest dwustronne, bardzo jasne i funkcjonalnie zaprojektowane, a dodatkowym atutem jest antresola oraz taras, które tworzą wyjątkową przestrzeń do życia i wypoczynku. (...)

Agent

Jakub Karpiński

22 185 38...

22 185 38 96

22 185 38 96

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jakub Karpiński

22 185 38...

22 185 38 96

22 185 38 96

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jakub Karpiński

Zostaw telefon, oddzwonimy