Apartament
Domaniewska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
- 1 116 325 zł
- 63,79 m²
- 17 500 zł/m²
Kateryna Tkachov...
Skontaktuj się
Apartament
Domaniewska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Apartament
Zaktualizowane: 21 maja 2026
1 116 325 zł 63,79 m² 17 500 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
3/9
3
2025
tak
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
3/9Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 116 325 zł (17 500 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: luty 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 63,79 m², 3 pokoje; stan: do wykończenia
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/9, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 1 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: Kateryna Tkachova, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: 19/18339/OMS
Lokalizacja
- Adres: Domaniewska 41, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
Opis nieruchomości
Предлагаю к продаже уникальную, просторную, светлую 3-комнатную квартиру в престижном районе Мокотув, в жилом комплексе на улице Доманевской. Это идеальный вариант для тех, кто ценит комфорт, современный дизайн и отличное транспортное сообщение.
Рядом с торговым центром Westfield Mokotów.
Без комиссии и налога на недвижимость. Продажа
напрямую от застройщика.
Возможно оформление ипотеки и отделка под ключ . (...)