Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie

Rakowiecka, Stary Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 5 950 000 zł
  • 182,70 m²
  • 32 567,05 zł/m²

Mieszkanie

Rakowiecka, Stary Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
10 stycznia 2026

5 950 000 zł

182,70 m²

32 567,05 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 10 stycznia 2026

5 950 000 zł 182,70 m² 32 567,05 zł/m²

Piętro:
6/6
Liczba pokoi:
5
Rok budowy:
1930
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

6/6

Liczba pokoi:

5

Rok budowy:

1930

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 5 950 000 zł (32 567,05 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 182,70 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1930
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 6/6, trójstronne, dwupoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, piwnica
  • Czynsz: 1 500 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym
  • Źródło: biuro nieruchomości: Vilea Property Boutique, zaktualizowane: 10.01.2026
  •   numer ogłoszenia: 1287/4917/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Penthouse z prywatnym tarasem na dachu położony na Górnym Mokotowie, z którego będziemy obserwować skyline Śródmieścia Warszawy, zabudowę ponad dachami budynków Starego Mokotowa oraz gmach uczelni SGH wraz z jej słynnym przeszkleniem.

Apartament znajduje się w kamienicy wybudowanej w 1930 roku. (...)

Kontakt

Agent

Daniel Zdrojowy

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości