Ogłoszenie archiwalne

Apartament

Biały Kamień, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 10 900 zł
  • 110 m²
  • 99,09 zł/m²

Apartament

Biały Kamień, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
30 października 2024

10 900 zł

110 m²

99,09 zł/m²

Apartament

Zaktualizowane: 30 października 2024

10 900 zł 110 m² 99,09 zł/m²

Piętro:
3/5
Liczba pokoi:
4
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
25 000 zł

Piętro:

3/5

Liczba pokoi:

4

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Kaucja:

25 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 10 900 zł / miesiąc
  • Dostępne: grudzień 2024
  • Preferowani lokatorzy: osoby pracujące, niepalący
  • Charakterystyka mieszkania: 110 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2004
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/5, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 25 000 zł / 2-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, ochrona
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym
  • Źródło: biuro nieruchomości: Negrin Nieruchomości, zaktualizowane: 30.10.2024
  •   numer ogłoszenia: 149/8497/OMW

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

* English version below*

Apartament w Eko Parku przy ul. Biały Kamień, o powierzchni 110 m2, 4 pokoje, duży balkon, zaledwie 150 metrów od Parku Pole Mokotowskie.