Mieszkanie, ul. Kleczewska

Kleczewska, Bielany, Warszawa, mazowieckie

  • 4 300 zł
  • 62 m²
  • 69,35 zł/m²

Zdjęcie

Rafał Kostro

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kleczewska

Kleczewska, Bielany, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
24 maja 2026

4 300 zł

62 m²

69,35 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kleczewska

Zaktualizowane: 24 maja 2026

4 300 zł 62 m² 69,35 zł/m²

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 4 300 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 62 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1936
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica, ogródek
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 24.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3095/19413/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w urokliwej przedwojennej kamienicy na Starych Bielanach. Lokal ma 62 m² i wyróżnia się dużą ilością światła, wysokimi sufitami oraz spokojnym otoczeniem.

Układ mieszkania:- dwa ustawne pokoje o powierzchni ok. 20 m² i 25 m²,
- oddzielna kuchnia z oknem, w pełni wyposażona i umeblowana,
- łazienka,
- okna skierowane na trzy strony świata. (...)

Agent

Rafał Kostro

576 988...

576 988 855

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt