Mieszkanie, ul. Chełmżyńska

Chełmżyńska, Rembertów, Warszawa, mazowieckie

  • 780 000 zł
  • 50,57 m²
  • 15 424,16 zł/m²

Zdjęcie

Daniel Bród

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Chełmżyńska

Chełmżyńska, Rembertów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
20 maja 2026

780 000 zł

50,57 m²

15 424,16 zł/m²

Mieszkanie, ul. Chełmżyńska

Zaktualizowane: 20 maja 2026

780 000 zł 50,57 m² 15 424,16 zł/m²

Piętro:
3/5
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2018
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/5

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2018

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 780 000 zł (15 424,16 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 50,57 m², 2 pokoje; stan: wysoki standard
  • Budynek: rok budowy: 2018 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/5
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie zlokalizowane w Rembertowie przy ulicy Chełmżyńskiej, w pełni umeblowane i wyposażone w RTV i AGD. Miejsce postojowe w hali garażowej + boks

Mieszkanie:
Powierzchnia: 50,57m2, 2 pokoje / możliwość wydzielenia trzeciego pokoju
Salon + aneks kuchenny 27,86m2
Sypialnia 12,59m2
Balkon 8,24m2
Przedpokój 5,9m2
Łazienka 4,83m2

Wyposażenie
Meble na wymiar (kuchnia, łazienka, szafy), AGD, RTV

(...)

Agent

Daniel Bród

576 404...

576 404 130

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Daniel Bród

576 404...

576 404 130

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Daniel Bród

Zostaw telefon, oddzwonimy