Mieszkanie, ul. Przylesie

Przylesie, Białołęka, Warszawa, mazowieckie

  • 705 000 zł
  • 66,30 m²
  • 10 633,48 zł/m²

Zdjęcie

Emilia Zaszewska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Przylesie

Przylesie, Białołęka, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
19 maja 2026

705 000 zł

66,30 m²

10 633,48 zł/m²

Mieszkanie, ul. Przylesie

Zaktualizowane: 19 maja 2026

705 000 zł 66,30 m² 10 633,48 zł/m²

Piętro:
5/5
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2000
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

5/5

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2000

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 705 000 zł (10 633,48 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 66,30 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2000
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/5
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 980 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, ochrona
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 43392/3685/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż, dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,3 m², zlokalizowane w zielonej i spokojnej części warszawskiej Białołęki przy ul. Przylesie 21A. Lokal mieści się na 4 piętrze pięciopiętrowego budynku z 2000 roku wyposażonym w nowoczesną windę dla mieszkańców.

Dwupoziomowy układ nadaje wnętrzu , domowy klimat i pozwala na naturalne oddzielenie strefy dziennej od prywatnej. (...)

Agent

Emilia Zaszewska

535 909...

535 909 921

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

535 909...

535 909 921

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.