Mieszkanie, ul. Mikołajska

Mikołajska, Stare Włochy, Warszawa, mazowieckie

  • 5 000 zł
  • 57,61 m²
  • 86,79 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Motyc...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Mikołajska

Mikołajska, Stare Włochy, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
22 maja 2026

5 000 zł

57,61 m²

86,79 zł/m²

Mieszkanie, ul. Mikołajska

Zaktualizowane: 22 maja 2026

5 000 zł 57,61 m² 86,79 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 5 000 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Źródło: biuro nieruchomości: Plejada Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 38/15764/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Apartament 57 m² + taras 26 m² | Pierwsze wejście | Stare Włochy

Nowe mieszkanie pierwsze wejście. Kameralny budynek o podwyższonym standardzie, cicha okolica z widokiem na niską zabudowę, dużo zieleni. Wnętrze mieszkania wykończone materiałami premium, w palecie kaszmir, latte i orzech włoski. Szlachetna, olejowana deska podłogowa, ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja. (...)

Agent

Małgorzata Motyczko

881 433...

881 433 956

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

881 433...

881 433 956

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość