Mieszkanie, ul. Wspólna

Wspólna, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

  • 5 900 zł
  • 61,80 m²
  • 95,47 zł/m²

Zdjęcie

Wiktoria Jędrzej...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Wspólna

Wspólna, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
21 maja 2026

5 900 zł

61,80 m²

95,47 zł/m²

Mieszkanie, ul. Wspólna

Zaktualizowane: 21 maja 2026

5 900 zł 61,80 m² 95,47 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
10 000 zł

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

10 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 5 900 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 61,80 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: rok budowy: 2010 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 10 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka, telewizor
  • Kuchnia: bez okna
  • Łazienka: wanna
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: EUROVILLA, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 455130

Lokalizacja

Opis nieruchomości

EUROVILLA prezentuje eleganckie 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 62 m² z dużym, prywatnym tarasem, położone w ścisłym centrum Warszawy. Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku w stylu kamienicznym i został wykończony w bardzo dobrym standardzie. W pełni umeblowane wnętrze obejmuje salon z otwartą kuchnią i częścią jadalnianą, komfortową sypialnię, hol z licznymi szafami w zabudowie oraz łazienkę z wanną. (...)

Agent

Wiktoria Jędrzejczak

572 134...

572 134 734

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.