Mieszkanie, ul. Żaglowa

Żaglowa, Marina Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 4 600 zł
  • 80,30 m²
  • 57,29 zł/m²

Zdjęcie

Jacek Ulinowski

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Żaglowa

Żaglowa, Marina Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
20 maja 2026

4 600 zł

80,30 m²

57,29 zł/m²

Mieszkanie, ul. Żaglowa

Zaktualizowane: 20 maja 2026

4 600 zł 80,30 m² 57,29 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
-

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 4 600 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 80,30 m², 2 pokoje, 2 łazienki
  • Budynek: rok budowy: 2006
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednopoziomowe
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajmu cichy apartament na eleganckim osiedlu Marina Mokotów, w tzw części apartamentowej.

Dwu pokojowy, duży metrażem apartament z dużym ogródkiem znajduje się na parterze w trzy piętrowym kameralnym budynku, w skład mieszkania wchodzi:
klimatyzowany salon z aneksem kuchennym i jadalnią
sypialnia
łazienka z WC i z wanną
łazienka z WC i prysznicem
ekspozycja północno/zachodnia/południowa
Zamknięte osiedle Marina Mokotów jest (...)

Agent

Jacek Ulinowski

600 877...

600 877 866

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

600 877...

600 877 866

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.