Apartament, ul. Fort Piłsudskiego

Fort Piłsudskiego, Czerniaków, Warszawa, mazowieckie

  • 9 000 zł
  • 64 m²
  • 140,63 zł/m²

Zdjęcie

Kornelia Adamek

Skontaktuj się

Apartament, ul. Fort Piłsudskiego

Fort Piłsudskiego, Czerniaków, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
19 maja 2026

9 000 zł

64 m²

140,63 zł/m²

Apartament, ul. Fort Piłsudskiego

Zaktualizowane: 19 maja 2026

9 000 zł 64 m² 140,63 zł/m²

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
-

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 9 000 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 64 m², 2 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2020
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2, jednopoziomowe
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Partners International, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 748130

Lokalizacja

Opis nieruchomości

APARTAMENT ZLOKALIZOWANY W EKSKLUZYWNEJ INWESTYCJI NA PRYWATNEJ WYSPIE - FORT CZE

Świetna lokalizacja | Ogród | Cicha, spokojna i zielona okolica | Wysoki standard wykończenia | Miejsce postojowe w garażu podziemnym

*****

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ I STANDARD:

Apartament składa się z:

* Salonu z wydzieloną częścią jadalnianą,
* kuchni otwartej na salon,
* toalety,
* sypialni głównej łazienką,
* hallu wejsciowego. (...)

Agent

Kornelia Adamek

501 551...

501 551 451

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości