Kawalerka, ul. Popiełuszki

Popiełuszki, Stary Żoliborz, Warszawa, mazowieckie

  • 2 450 zł
  • 26,50 m²
  • 92,45 zł/m²

Zdjęcie

Anita Demus

Skontaktuj się

Kawalerka, ul. Popiełuszki

Popiełuszki, Stary Żoliborz, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
18 maja 2026

2 450 zł

26,50 m²

92,45 zł/m²

Kawalerka, ul. Popiełuszki

Zaktualizowane: 18 maja 2026

2 450 zł 26,50 m² 92,45 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
1
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
3 000 zł

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

1

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

3 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 450 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Charakterystyka mieszkania: 26,50 m², 1 pokój; stan: bardzo dobry
  • Budynek: rok budowy: 1971 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, środkowe, z pokojami przejściowymi, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia (4 m²), piwnica 2,50 m²
  • Opłaty uzupełniające: 550 zł, kaucja: 3 000 zł / 1-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
  • Źródło: biuro nieruchomości: Akces Nieruchomości, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: MW-161941

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

MIESZKANIE : pokój z aneksem kuchennym i loggią.

Mieszkanie po generalnym remoncie, jeszcze nikt w nim nie mieszkał.

Ciche , okna wychodzą na zachód na zielone podwórko. W pełni wyposażone: sprzęt AGD: zmywarka, pralka, lodówka, płyta indukcyjna dwu palnikowa. Meble: kanapa rozkładana, stół z krzesłami, komody, biurko, TV. Na podłodze drewniana bukowa podłoga. Łazienka z wanną razem z WC. (...)