Apartament, ul. Okopowa

Okopowa, Warszawa, mazowieckie

  • 4 000 zł
  • 57,80 m²
  • 69,20 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Szulim

Skontaktuj się

Apartament, ul. Okopowa

Okopowa, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
15 maja 2026

4 000 zł

57,80 m²

69,20 zł/m²

Apartament, ul. Okopowa

Zaktualizowane: 15 maja 2026

4 000 zł 57,80 m² 69,20 zł/m²

Piętro:
13/17
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
-

Piętro:

13/17

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 4 000 zł / miesiąc
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-1099/4565/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Co powiesz na poranki ze światłem wschodzącego słońca i widokiem na panoramę Warszawy bez hałasu ulicy wielkiego miasta a jednak w świetnej lokalizacji w stolicy?
Ten apartament przy ul. Okopowej 56 to rzadkie połączenie: centralna lokalizacja i absolutna cisza dzięki usytuowaniu poza frontem budynku.
Wchodzisz do w pełni umeblowanego, klimatyzowanego wnętrza, które jest gotowe na Twój styl życia od pierwszego dnia. (...)

Agent

Katarzyna Szulim

609 606...

609 606 501

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Katarzyna Szulim

609 606...

609 606 501

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Katarzyna Szulim

Zostaw telefon, oddzwonimy