Mieszkanie, ul. Domaniewska

Domaniewska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 6 000 zł
  • 81 m²
  • 74,07 zł/m²

Zdjęcie

Konstanty Obucho...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Domaniewska

Domaniewska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

6 000 zł

81 m²

74,07 zł/m²

Mieszkanie, ul. Domaniewska

Zaktualizowane: 12 maja 2026

6 000 zł 81 m² 74,07 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
5/8
Liczba pokoi:
4
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
-

Piętro:

5/8

Liczba pokoi:

4

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 6 000 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 81 m², 4 pokoje, 2 łazienki
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/8, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: zmywarka, pralka
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: OKEASK, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 15929

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum
Przestronne 4-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na Mokotowie ul. Domaniewska 47a.
Charakterystyka mieszkania:

Powierzchnia: 81 m²
Piętro: 5, budynek z windą
Rok budowy: 2023

Układ mieszkania:Mieszkanie obejmuje:

Przestronny salon połączony z kuchnią
Trzy oddzielne pokoje
Przedpokój
(...)

Agent

Konstanty Obuchowski

886 170...

886 170 506

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

886 170...

886 170 506

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.