Mieszkanie, ul. 11 Listopada

11 Listopada, Praga-Północ, Warszawa, mazowieckie

  • 2 700 zł
  • 38,84 m²
  • 69,52 zł/m²

Zdjęcie

Aneta Wydrzyńska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

11 Listopada, Praga-Północ, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
11 maja 2026

2 700 zł

38,84 m²

69,52 zł/m²

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Zaktualizowane: 11 maja 2026

2 700 zł 38,84 m² 69,52 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
3 700 zł

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

-

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

3 700 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 700 zł / miesiąc
  • Dostępne: kwiecień 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 38,84 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1932
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 3 700 zł
  • Kuchnia: bez okna
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: APARTAMENT, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 47527

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Najemca nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

BEZ PROWIZJI OD NAJEMCY!

Szukasz przestrzeni z duszą miejsca, które inspiruje, a jednocześnie daje spokój do pracy i odpoczynku? To mieszkanie na Pradze Północ to mała pracownia życia: kamienica z 1932 r., visàvis zielonego Skweru Żurawskiego, gdzie wyjdziesz w plener z psem lub na kawę z laptopem albo szkicownikiem.
Co wyróżnia to mieszkanie:
Antresola w salonie naturalne atelier nad codziennością: idealna jako sypialnia, kącik do pracy. (...)

Agent

Aneta Wydrzyńska

606 813...

606 813 509

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.