Kawalerka, ul. Astronautów

Astronautów, Włochy, Warszawa, mazowieckie

  • 1 900 zł
  • 25,50 m²
  • 74,51 zł/m²

Zdjęcie

Ernest Siwek

Skontaktuj się

Kawalerka, ul. Astronautów

Astronautów, Włochy, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 900 zł

25,50 m²

74,51 zł/m²

Kawalerka, ul. Astronautów

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 900 zł 25,50 m² 74,51 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
1
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
-

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

1

• Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 900 zł / miesiąc
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Źródło: biuro nieruchomości: Fiesta Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 9020/1621/OMW

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę przy ul. Astronautów 10. Mieszkanie o powierzchni 25,5 m2 znajduje się na trzecim piętrze.

Rozkład i wyposażenie:
- W lokalu pokój dzienny, w którym znajduje się kanapa rozkładana, duża szafa, szafka RTV oraz stół z krzesłami.
- Oddzielna kuchnia zabudowana jest meblami wraz ze sprzętem AGD (lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, okap, zmywarka).
- Łazienka, w której znajduje się kabina prysznicowa, umywalka, WC oraz pralka. (...)

Agent

Ernest Siwek

510 755...

510 755 896

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Ernest Siwek

510 755...

510 755 896

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została