Ogłoszenie archiwalne

Apartament Mokotów, al. Wilanowska

Aleja Wilanowska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 4 600 zł
  • 95,10 m²
  • 48,37 zł/m²

Apartament Mokotów, al. Wilanowska

Aleja Wilanowska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
16 maja 2016

4 600 zł

95,10 m²

48,37 zł/m²

Apartament Mokotów, al. Wilanowska

Zaktualizowane: 16 maja 2016

4 600 zł 95,10 m² 48,37 zł/m²

Piętro:
8/8
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
-

Piętro:

8/8

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 4 600 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 95,10 m², 3 pokoje
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2006
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 8/8
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   Internet
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesne mieszkanie z niesamowitym widokiem na całą Warszawę. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w eleganckim apartamentowcu Villa Marina na Mokotowie. Składa się z 3 pokoi - salonu, sypialni i gabinetu. W łazience jest wygodna wanna, osobna kabina prysznicowa i toaleta. Dodatkowa toaleta znajduje się w osobnym pomieszczeniu. Do dyspozycji jest także kantorek, w którym stoi pralka. W kuchni zainstalowano lodówkę, piekarnik, płytę ceramiczną, zmywarkę i designerski okap. (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości