Mieszkanie, ul. Wiejska

Wiejska, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

  • 1 470 000 zł
  • 45 m²
  • 32 666,67 zł/m²

Zdjęcie

Danuta Maliszews...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Wiejska

Wiejska, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
22 maja 2026

1 470 000 zł

45 m²

32 666,67 zł/m²

Mieszkanie, ul. Wiejska

Zaktualizowane: 22 maja 2026

1 470 000 zł 45 m² 32 666,67 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1934
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1934

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 470 000 zł (32 666,67 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 45 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1934 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednostronne
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 2 m²
  • Czynsz: 830 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: UNI-GROUP, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: MS-85927

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Ulica Wiejska to jedna z najpiękniejszych ulic Warszawy.

Bliskość Łazienek , Ogrodu Botanicznego , Alej Ujazdowskich przyciąga licznych turystów .
Słynna kawiarnia "Czytelnik " gdzie spotykali się pisarze , ludzie sztuki , artyści .
Piękne odrestaurowane kamienice przyciągają wzrok warszawiaków.

Mieszkanie o powierzchni 45 m składa się z salonu połączonego z kuchnią ; sypialni zabudowanej szafami; łazienki z kabina prysznicową i oddzielnego WC. (...)

Agent

Danuta Maliszewska

602 632...

602 632 345

22 506 87 48

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Danuta Maliszewska

602 632...

602 632 345

22 506 87 48

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl