Mieszkanie, ul. Aluzyjna
Aluzyjna, Białołęka, Warszawa, mazowieckie
- 600 000 zł
- 44 m²
- 13 636,36 zł/m²
Renata Snarska
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Aluzyjna
Aluzyjna, Białołęka, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Mieszkanie, ul. Aluzyjna
Zaktualizowane: 22 maja 2026
600 000 zł 44 m² 13 636,36 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
8/8
2
2003
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
8/8Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2003Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 600 000 zł (13 636,36 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 44 m², 2 pokoje
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2003
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 8/8
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 500 zł
- Źródło: biuro nieruchomości: LECH NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 57211/4508/OMS
Opis nieruchomości
Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim 8. piętrze budynku z 2003 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce.
Osiedle spokojne, monitorowane, przy wjeździe znajduje się punkt ochrony.
To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i jako inwestycja pod wynajem.
Na powierzchnię oferowanego mieszkania składa się:
- salon z aneksem kuchennym,
- sypialnia,
- łazienka z wanną i wc
-przedpokój. (...)
795 327...
795 327 829