Mieszkanie, Aleja Jana Pawła II
Aleja Jana Pawła II, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie
- 989 000 zł
- 48 m²
- 20 604,17 zł/m²
Bartosz Dąbrowa
Skontaktuj się
Mieszkanie, Aleja Jana Pawła II
Aleja Jana Pawła II, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie, Aleja Jana Pawła II
Zaktualizowane: 19 maja 2026
989 000 zł 48 m² 20 604,17 zł/m²
4/12
3
1974
przynależne na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
4/12Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1974Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 989 000 zł (20 604,17 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 48 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1974
- technika budowy: wielka płyta
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 4/12, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
- Kuchnia: bez okna
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Plus, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: N+399375
Lokalizacja
- Adres: Aleja Jana Pawła II, Śródmieście, Warszawa, Śródmieście, mazowieckie
- Otoczenie: łąka
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, fitness, basen, apteka, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, metro, dworzec kolejowy, lotnisko, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Przedstawiam państwu 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy.
Wyremontowane i pachnące, 150 metrów od Metro ONZ
Zakup tylko za gotówkę!
W cenie mieszkania:
-klimatyzacja
-nowy sprzęt AGD
-meble na wymiar
Spacerem 7 minut do CH Złote tarasy oraz Dworca Centralnego.