Mieszkanie, ul. Krępowieckiego
Krępowieckiego, Wola, Warszawa, mazowieckie
- 727 000 zł
- 52 m²
- 13 980,77 zł/m²
Arkadiusz Rogala
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Krępowieckiego
Krępowieckiego, Wola, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Krępowieckiego
Zaktualizowane: 20 maja 2026
727 000 zł 52 m² 13 980,77 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
7/10
3
1976
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
7/10Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1976Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 727 000 zł (13 980,77 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: marzec 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 52 m², 3 pokoje, 1 łazienka
- okna: plastikowe
- Budynek: rok budowy: 1976
- technika budowy: wielka płyta
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 7/10
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 790 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: bez okna
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 2140/19413/OMS
Lokalizacja
- Adres: Krępowieckiego, Wola, Warszawa, mazowieckie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, pub, fitness, centrum handlowe, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Trzypokojowe mieszkanie na Woli - blisko metra i Wola Park
Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Krępowieckiego, w sercu warszawskiej Woli. Zlokalizowane zaledwie 5 minut od stacji metra Księcia Janusza oraz tuż obok CH Wola Park.
Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, wybudowanym w 1976 roku. (...)