Mieszkanie, ul. Puławska

Puławska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 1 055 000 zł
  • 48 m²
  • 21 979,17 zł/m²

Zdjęcie

Jan Pasek

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Puławska

Puławska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
19 maja 2026

1 055 000 zł

48 m²

21 979,17 zł/m²

Mieszkanie, ul. Puławska

Zaktualizowane: 19 maja 2026

1 055 000 zł 48 m² 21 979,17 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
4/5
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1960
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

4/5

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1960

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 055 000 zł (21 979,17 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 48 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: rok budowy: 1960 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/5, jednopoziomowe
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone przy ul. Puławskiej, w prestiżowej części Starego Mokotowa, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.

Lokal znajduje się na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z cegły. Mieszkanie jest dwustronne, dzięki czemu wnętrza są doskonale doświetlone naturalnym światłem przez cały dzień. Ekspozycja zapewnia poranne słońce w sypialni i kuchni oraz popołudniowe światło w salonie. (...)

Agent

Jan Pasek

798 504...

798 504 335

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

798 504...

798 504 335

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt