Mieszkanie, ul. Orla

Orla, Warszawa, mazowieckie

  • 1 250 000 zł
  • 48 m²
  • 26 041,67 zł/m²

Zdjęcie

Jadwiga Szkodzia...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Orla

Orla, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
15 maja 2026

1 250 000 zł

48 m²

26 041,67 zł/m²

Mieszkanie, ul. Orla

Zaktualizowane: 15 maja 2026

1 250 000 zł 48 m² 26 041,67 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1950
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1950

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 250 000 zł (26 041,67 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: inna
  • Charakterystyka mieszkania: 48 m², 2 pokoje
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1950
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Czynsz: 480 zł
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-56/11605/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży klimatycznego luksusowego apartamentu, położonego w kamienicy przy ul. Elektoralnej.
Powierzchnia lokalu wynosi 33 m2 - dodatkowo do mieszkania przynależy strych o powierzchni 15 m2 (do wglądu dokument potwierdzający, wydany przez właściwy organ), gdzie urządzono sypialnię i garderobę.
Przy sypialni znajduje się kolejne dodatkowe pomieszczenie do wyłącznego użytkowania właściciela przeznaczone na schowek. (...)

Agent

Jadwiga Szkodziak

505 028...

505 028 658

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jadwiga Szkodziak

505 028...

505 028 658

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jadwiga Szkodziak

Zostaw telefon, oddzwonimy