Mieszkanie, ul. Pieńkowskiego

Pieńkowskiego, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 496 000 zł
  • 31,06 m²
  • 15 969,09 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Gosty...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Pieńkowskiego

Pieńkowskiego, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
15 maja 2026

496 000 zł

31,06 m²

15 969,09 zł/m²

Mieszkanie, ul. Pieńkowskiego

Zaktualizowane: 15 maja 2026

496 000 zł 31,06 m² 15 969,09 zł/m²

Piętro:
9/10
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1974
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

9/10

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1974

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 496 000 zł (15 969,09 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 31,06 m², 1 pokój, 1 łazienka
  • Budynek: rok budowy: 1974
  • Rozkład mieszkania: piętro 9/10, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 490 zł
  • Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Kompaktowe mieszkanie usytuowane na 9 piętrze dziesięciopiętrowego bloku, z przepięknym widokiem na panoramę Warszawy.
Doskonale doświetlone: duże ona, balkon francuski.
Przeniesienie kuchni do salonu pozwoli na urządzenie, w obecnej kuchni, oddzielnej sypialni- zabieg ten nie będzie bardzo kapitałochłonny, a zdecydowanie polepszy funkcjonalność mieszkania.
Mieszkanie wymaga remontu.

Pod blokiem przystanek autobusowy, 500 m. do stacji Metro Służew!
400 m. (...)

Agent

Małgorzata Gostyńska

691 252...

691 252 135

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

691 252...

691 252 135

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość