Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Ogrodowa, Wola, Warszawa, mazowieckie

  • 895 000 zł
  • 53 m²
  • 16 886,79 zł/m²

Zdjęcie

Marzena Poszwińs...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Ogrodowa, Wola, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

895 000 zł

53 m²

16 886,79 zł/m²

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

895 000 zł 53 m² 16 886,79 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
3/5
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1953
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

3/5

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1953

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 895 000 zł (16 886,79 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 53 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1953
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/5
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 800 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Źródło: biuro nieruchomości: REALS Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 287993/3376/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie o pow.52,24m2 na IV kondygnacji w kamienicy z 1953r. (z windą) pogranicze Śródmieścia i Woli, ul. Ogrodowa.
Składa się z 2 pokoi, dużej kuchni, łazienki i przedpokoju. CICHE, DWUSTRONNE ( z każdego okna piękna zieleń), KLEPKA DĘBOWA, DO REMONTU.
Istnieje możliwość przearanżowania na 3 pokoje ( dwie duże sypialnie i salon z aneksem). (...)

Agent

Marzena Poszwińska

884 999...

884 999 961

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marzena Poszwińska

884 999...

884 999 961

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana