Mieszkanie, ul. Targowa

Targowa, Praga-Północ, Warszawa, mazowieckie

  • 890 000 zł
  • 31,72 m²
  • 28 058,01 zł/m²

Zdjęcie

Iwo Waków

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Targowa

Targowa, Praga-Północ, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

890 000 zł

31,72 m²

28 058,01 zł/m²

Mieszkanie, ul. Targowa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

890 000 zł 31,72 m² 28 058,01 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1912
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1912

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 890 000 zł (28 058,01 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 31,72 m², 1 pokój
  • Budynek: rok budowy: 1912
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Peterson Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 670508

Lokalizacja

Opis nieruchomości

PRAGA PÓŁNOC
ul. Targowa
Mieszkanie w kamienicy z 1912r
31,72m2
wysokość 290cm
wyremontowane
piętro 2 z 4 (bez windy)
________________________________________
Pełna własność
CENA: 890 000zł
________________________________________
Kamienica przeszła gruntowną rewitalizację,
która przywróciła jej historyczny, neogotycki charakter. (...)

Agent

Iwo Waków

888 899...

888 899 414

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Iwo Waków

888 899...

888 899 414

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Iwo Waków

Zostaw telefon, oddzwonimy