Apartament, Aleja Solidarności

Aleja Solidarności, Wola, Warszawa, mazowieckie

  • 2 450 000 zł
  • 65,20 m²
  • 37 576,69 zł/m²

Zdjęcie

Wiktor Król

Skontaktuj się

Apartament, Aleja Solidarności

Aleja Solidarności, Wola, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

2 450 000 zł

65,20 m²

37 576,69 zł/m²

Apartament, Aleja Solidarności

Zaktualizowane: 12 maja 2026

2 450 000 zł 65,20 m² 37 576,69 zł/m²

Piętro:
4/6
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
-

Piętro:

4/6

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 2 450 000 zł (37 576,69 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: marzec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 65,20 m², 3 pokoje, 1 łazienka
  •   okna: aluminiowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/6
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 1 265 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 42,2 kWh/m² na rok; końcową (EK): 65,1 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 88,2 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,03 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

CHRONOS APARTAMENTY | Luksusowe 3 pokoje | 65 m² | Balkon | Garaż | Centrum Warszawskiej Woli | Klimatyzacja i wysokiej klasy wykończenie

: Dla kogo?
Dla wymagającego klienta, który ceni wygodę życia w centrum wydarzeń i miejskich atrakcji, a jednocześnie oczekuje luksusowego wykończenia oraz komfortu codziennego życia. Idealny wybór dla osób ceniących czas, funkcjonalność i prestiż lokalizacji. (...)

Agent

Wiktor Król

664 949...

664 949 878

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości