Mieszkanie, ul. Bacha

Bacha, Służew, Warszawa, mazowieckie

  • 845 000 zł
  • 47 m²
  • 17 978,72 zł/m²

Zdjęcie

Dominik

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Bacha

Bacha, Służew, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
10 maja 2026

845 000 zł

47 m²

17 978,72 zł/m²

Mieszkanie, ul. Bacha

Zaktualizowane: 10 maja 2026

845 000 zł 47 m² 17 978,72 zł/m²

Piętro:
7/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1976
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

7/10

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1976

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 845 000 zł (17 978,72 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 47 m², 3 pokoje
  •   okna: nowe / wymienione
  • Budynek: rok budowy: 1976
  • Rozkład mieszkania: piętro 7/10, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 10.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

OFERTA PRYWATNA - BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA BRAK PROWIZJI

Sprzedam lub zamienię

Świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na Służewiu (ok 500m do stacji metra).
Podstawowe informacje:
- liczba pokoi: 3
- metraż: 47 m2
- piętro 7 z 10
- piwnica 3m2
- balkon 3 m2
- stan techniczny: po remoncie
- ogrzewanie: c.o. (...)

Agent

Dominik

883 666...

883 666 603

883 666 603

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dominik

883 666...

883 666 603

883 666 603

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości