Mieszkanie, ul. Ogrodowa
Ogrodowa, Wola, Warszawa, mazowieckie
- 840 000 zł
- 57 m²
- 14 736,84 zł/m²
Jacek Lenarczyk
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Ogrodowa
Ogrodowa, Wola, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Ogrodowa
Zaktualizowane: 15 maja 2026
840 000 zł 57 m² 14 736,84 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1/10
3
1974
parking publiczny / na ulicy
-
Zobacz na mapie
Piętro:
1/10Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1974Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 840 000 zł (14 736,84 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 57 m², 3 pokoje
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1974
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/10, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: ViaProperty, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 875828
Opis nieruchomości
Na sprzedaż 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane u zbiegu ulic Ogrodowej i Żelaznej.
ROZKŁAD dający wiele możliwości aranżacyjnych, LOKALIZACJA w centralnej części Warszawy, CISZA z uwagi na fakt, iż okna wychodzą na wewnętrzne podwórko, a także KOMUNIKACJA, dzięki której w szybki sposób dotrzemy do centrum miasta oraz w jego kluczowe punkty na mapie sprawiają, że mieszkanie jest idealne zarówno POD NAJEM jak i DO ZAMIESZKANIA na własne cele mieszkaniowe. (...)
576 611...
576 611 635