Mieszkanie Warszawa

Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 2 299 000 zł
  • 143,50 m²
  • 16 020,91 zł/m²

Zdjęcie

Kinga Kożuch

Skontaktuj się

Mieszkanie Warszawa

Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
11 maja 2026

2 299 000 zł

143,50 m²

16 020,91 zł/m²

Mieszkanie Warszawa

Zaktualizowane: 11 maja 2026

2 299 000 zł 143,50 m² 16 020,91 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2005
Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojący
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2005

Miejsce parkingowe:

garaż wolnostojący

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 2 299 000 zł (16 020,91 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 143,50 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: rok budowy: 2005
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 2 900 zł
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: opomiarowanie wody
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: EUROVILLA, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 773873

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

EUROVILLA prezentuje przestronne apartament na sprzedaż na Mokotowie o powierzchni 143,5 m², Apartament składa się z dużego widnego salonu, dwóch sypialni, każda z przynależną łazienką oraz garderobę, a dzięki dużej powierzchni oferuje ogromny potencjał aranżacyjny dopasowany do indywidualnych potrzeb. Do lokalu przynależny jest duży taras (około 120m2), który stanowi idealne miejsce do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. (...)

Agent

Kinga Kożuch

789 413...

789 413 008

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kinga Kożuch

789 413...

789 413 008

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.