Apartament, ul. Zajęcza

Zajęcza, Warszawa, mazowieckie

  • 7 999 000 zł
  • 174,70 m²
  • 45 787,06 zł/m²

Zdjęcie

Marta Pecko-Falk...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Zajęcza

Zajęcza, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

7 999 000 zł

174,70 m²

45 787,06 zł/m²

Apartament, ul. Zajęcza

Zaktualizowane: 14 maja 2026

7 999 000 zł 174,70 m² 45 787,06 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
5
Rok budowy:
2021
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

5

Rok budowy:

2021

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 7 999 000 zł (45 787,06 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 174,70 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2021
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, dwupoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 2 307 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Partners International, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 447963

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DUPLEX Z IMPONUJĄCYM PRZESZKLENIEM ZLOKALIZOWANY W SAMYM SERCU POWIŚLA

Gotowy do zamieszkania | Salon o wysokości ponad 6 metrów | 3 sypialnie + gabinet | 2 miejsca parkingowe + komórka lokatorska | Stan premium po wykończeniu przez architekta wnętrz | 2 tarasy + balkon

*****

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

I Poziom (Dzienny):
* Salon (wysokość 6m) z jadalnią i częścią wypoczynkową (miejsce na projektor), z wyjściem na przestronny (...)

Agent

Marta Pecko-Falkowska

502 157...

502 157 999

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości