Mieszkanie, ul. Jędrusik

Jędrusik, Żoliborz, Warszawa, mazowieckie

  • 1 599 000 zł
  • 71,22 m²
  • 22 451,56 zł/m²

Zdjęcie

Marzena Dąbrowa

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Jędrusik

Jędrusik, Żoliborz, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
18 maja 2026

1 599 000 zł

71,22 m²

22 451,56 zł/m²

Mieszkanie, ul. Jędrusik

Zaktualizowane: 18 maja 2026

1 599 000 zł 71,22 m² 22 451,56 zł/m²

Piętro:
2/6
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2017
Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojący
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

2/6

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2017

Miejsce parkingowe:

garaż wolnostojący

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 599 000 zł (22 451,56 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 71,22 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2017
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/6, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 800 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Plus, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: N+830870

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Stylowe 3 pokoje na Żoliborzu Artystycznym | Kaliny Jędrusik

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,22 m², położone w samym sercu prestiżowego Żoliborza Artystycznego. To idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesną architekturę, bezpieczeństwo oraz dostęp do pełnej miejskiej infrastruktury.

3 pokoje z oddzielną, widną kuchnią i wydzieloną garderobą.
Wnętrze zostało zaprojektowane z dbałością o każdy detal. (...)

Agent

Marzena Dąbrowa

22 102 31...

22 102 31 20

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość