Mieszkanie, ul. Dereniowa

Dereniowa, Imielin, Warszawa, mazowieckie

  • 798 000 zł
  • 65 m²
  • 12 277 zł/m²

Zdjęcie

Michał Piniaha

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Dereniowa

Dereniowa, Imielin, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
16 maja 2026

798 000 zł

65 m²

12 277 zł/m²

Mieszkanie, ul. Dereniowa

Zaktualizowane: 16 maja 2026

798 000 zł 65 m² 12 277 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
9/9
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1983
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

9/9

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1983

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 65 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1983
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 9/9, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia (6 m²), piwnica
  • Czynsz: 1 000 zł
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: prysznic, oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Piniaha Nieruchomości, zaktualizowane: 16.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 9337

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WYSOKO, z widokiem na URSYNÓW po Las Kabacki - szeroka perspektywa której nic nie zasłoni.
CICHE, z widokiem na zielone tereny Ursynowa.
- DWIE, nowe windy.
MIESZKANIE:
- 64,91m2: 3 wygodne pokoje
- pokój dzienny ok. 18,50m2 z wygodną loggią ok 6 m2; południe,
- kuchnia osobna, ustawna i widna. (...)

Agent

Michał Piniaha

604 791...

604 791 995

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została