Mieszkanie, ul. Przy Agorze

Przy Agorze, Bielany, Warszawa, mazowieckie

  • 1 320 000 zł
  • 79,10 m²
  • 16 687,74 zł/m²

Zdjęcie

Iza Miks

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Przy Agorze

Przy Agorze, Bielany, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
21 maja 2026

1 320 000 zł

79,10 m²

16 687,74 zł/m²

Mieszkanie, ul. Przy Agorze

Zaktualizowane: 21 maja 2026

1 320 000 zł 79,10 m² 16 687,74 zł/m²

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2007
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2007

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 320 000 zł (16 687,74 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 79,10 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 2007
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (31 m²), ogródek
  • Czynsz: 1 504 zł
  • Wyposażenie: lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: INDAHOUSE.PL, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 439/IND/MS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Unikalny duży (31 m2) taras częściowo zadaszony I spacer 3D I metro Wawrzyszew I 3 pokoje z opcją 4!
NAJWAŻNIEJSZE ATUTY , taras otoczony zielenią, cisza - widok na zagospodarowany zielony dziedziniec z drugiej strony od ulicy oddziela szpaler drzew. Metro M1 -Wawrzyszew - 6-7 min spacerem.
O MIESZKANIU
Trzypokojowe, dwustronne mieszkanie południowo-północne. Taras-balkon (częściowo zadaszony), 30 m2 na zielony dziedziniec. (...)

Agent

Iza Miks

503 503...

503 503 007

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została