Mieszkanie, ul. Zagłoby

Zagłoby, Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • 890 000 zł
  • 59 m²
  • 15 084,75 zł/m²

Zdjęcie

BIURO PIÓREK HOU...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Zagłoby

Zagłoby, Ursus, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

890 000 zł

59 m²

15 084,75 zł/m²

Mieszkanie, ul. Zagłoby

Zaktualizowane: 13 maja 2026

890 000 zł 59 m² 15 084,75 zł/m²

Piętro:
3/11
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

3/11

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 890 000 zł (15 084,75 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 59 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/11
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 755 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: PIÓREK HOUSE, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 85973/6624/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Zagłoby

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z windą z 2025 roku

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:
-salonu z aneksem kuchennym,
-dwóch sypialni,
-łazienki,
-garderoby,
-holu.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon.

Czynsz administracyjny wynosi 755zł.

Mieszkanie własnościowe. (...)

Agent

BIURO PIÓREK HOUSE

730 173...

730 173 007

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

BIURO PIÓREK HOUSE

730 173...

730 173 007

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl