Mieszkanie, ul. Kramarska

Kramarska, Rembertów, Warszawa, mazowieckie

  • 680 000 zł
  • 55 m²
  • 12 363,64 zł/m²

Zdjęcie

Andrzej Gąsior

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kramarska

Kramarska, Rembertów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
11 maja 2026

680 000 zł

55 m²

12 363,64 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kramarska

Zaktualizowane: 11 maja 2026

680 000 zł 55 m² 12 363,64 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2007
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2007

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 680 000 zł (12 363,64 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: kwiecień 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 55 m², 3 pokoje; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2007
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4
  • Czynsz: 980 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery, ochrona
  • Źródło: biuro nieruchomości: Belveder Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 25823/346/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie o ciekawym rozkładzie na wysokim parterze. Okna na wschód. Salon z wyjściem na balkon . Kuchnia w aneksie w zabudowie z AGD . Dwie sypialnie. W przedpokoju duża szafa . Łazienka z wanną ok 5m2. Na podłogach panele i terakota. Mieszkanie praktycznie do odmalowania według własnej koncepcji. Do mieszkania przynależy piwnica koszt dodatkowy 10 tys zł. W budynku winda . Czynsz ok 980 z funduszem remontowym i zaliczkami na media. Na osiedlu 2 place zabaw dla dzieci , blisko delikatesy. (...)

Agent

Andrzej Gąsior

882 160...

882 160 162

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Andrzej Gąsior

882 160...

882 160 162

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana