Mieszkanie, ul. Krzyżówki
Krzyżówki, Żerań, Warszawa, mazowieckie
- 940 000 zł
- 60,74 m²
- 15 475,80 zł/m²
Magdalena Mazurk...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Krzyżówki
Krzyżówki, Żerań, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
10 maja 2026
Mieszkanie, ul. Krzyżówki
Zaktualizowane: 10 maja 2026
940 000 zł 60,74 m² 15 475,80 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
parter/5
3
2019
w garażu podziemnym
-
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/5Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2019Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 940 000 zł (15 475,80 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 60,74 m², 3 pokoje, 1 łazienka
- okna: plastikowe
- Budynek: rok budowy: 2019 (blok w nowym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 0/5, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: ogródek
- Czynsz: 1 000 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Next Nest, zaktualizowane: 10.05.2026
- numer ogłoszenia: 433091
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Sprzedaż I 940 000 zł I Parter 3 pokoje 60,74 m2 z ogródkiem 25,66 m2 I Garaż 60 000 zł I Warszawa Żerań ul. Krzyżówki
Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,74 m2, z ogródkiem 25,66 m2 oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym - możliwy zakup bez garażu. Układ lokalu pozwala na przerobienie mieszkania w produkt inwestycyjny z osobną kuchnią, łazienką oraz 3 pokojami na wynajem. (...)