Mieszkanie

Aleja Polski Walczącej, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 6 790 zł
  • 65 m²
  • 104,46 zł/m²

Zdjęcie

Karolina Walawko

Skontaktuj się

Mieszkanie

Aleja Polski Walczącej, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
7 maja 2026

6 790 zł

65 m²

104,46 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 7 maja 2026

6 790 zł 65 m² 104,46 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
4/5
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
6 790 zł

Piętro:

4/5

Liczba pokoi:

3

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Kaucja:

6 790 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 6 790 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Charakterystyka mieszkania: 65 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/5, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (10 m²)
  • Opłaty uzupełniające: 1 200 zł, kaucja: 6 790 zł / 1-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Crystal House S.A., zaktualizowane: 07.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3231/3389/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowy, nigdy niezamieszkały apartament, zaprojektowany z myślą o komforcie i prywatności.
Przemyślany układ z dwiema pełnymi łazienkami to rzadkość na tym metrażu.
Idealna propozycja dla wymagającego najemcy lub klienta korporacyjnego.