Mieszkanie, ul. Jurajska

Jurajska, Warszawa, mazowieckie

  • 1 169 000 zł
  • 62,93 m²
  • 18 576,20 zł/m²

Zdjęcie

Adam Dobkowski

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Jurajska

Jurajska, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
15 maja 2026

1 169 000 zł

62,93 m²

18 576,20 zł/m²

Mieszkanie, ul. Jurajska

Zaktualizowane: 15 maja 2026

1 169 000 zł 62,93 m² 18 576,20 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
1/6
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2017
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/6

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2017

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 169 000 zł (18 576,20 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 62,93 m² (75 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2017
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/6, jednopoziomowe
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, ochrona
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Plus, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: N+809785

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż: eleganckie 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią w Central Park Ursynów idealne dla rodziny, pary lub osób szukających gotowego do wprowadzenia mieszkania na granicy Mokotowa i Ursynowa!

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę zakupu funkcjonalnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 62,93 m², zlokalizowanego na nowoczesnym, zielonym i kameralnym osiedlu Central Park Ursynów przy ul. Kłobuckiej / Jurajskiej. (...)

Agent

Adam Dobkowski

22 102 30...

22 102 30 31

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Adam Dobkowski