Mieszkanie Warszawa

Praga-Północ, Warszawa, mazowieckie

  • 1 119 000 zł
  • 57,31 m²
  • 19 525,39 zł/m²

Zdjęcie

Gabriela Dąbrows...

Skontaktuj się

Mieszkanie Warszawa

Praga-Północ, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
18 maja 2026

1 119 000 zł

57,31 m²

19 525,39 zł/m²

Mieszkanie Warszawa

Zaktualizowane: 18 maja 2026

1 119 000 zł 57,31 m² 19 525,39 zł/m²

Piętro:
3/5
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2008
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/5

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2008

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 119 000 zł (19 525,39 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 57,31 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: drewniane
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2008 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/5, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia (7,84 m²), piwnica 4 m²
  • Czynsz: 979 zł
  • Wyposażenie: pralka, zmywarka, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, ochrona
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Globfinanse, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 511255

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w jednej z najbardziej perspektywicznych części warszawskiej Pragi w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Praskiego i terenów nad Wisłą. To lokalizacja, która łączy klimat nowoczesnego miasta z zielenią, panoramą Warszawy i szybkim dostępem do centrum!

Nasza rekomendacja: to idealna propozycja dla młodej pary, singla lub klienta szukającego nieruchomości z potencjałem wzrostu wartości zarówno do (...)

Agent

Gabriela Dąbrowska