Mieszkanie, ul. Puławska
Puławska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
- 777 000 zł
- 43,22 m²
- 17 977,79 zł/m²
Grażyna Chomka
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Puławska
Puławska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Puławska
Zaktualizowane: 20 maja 2026
777 000 zł 43,22 m² 17 977,79 zł/m²
1/4
2
1950
-
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1950Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 777 000 zł (17 977,79 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 43,22 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
- okna: plastikowe
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1950
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 700 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: Liberto Estate, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 1332/9109/OMS
Opis nieruchomości
Ciche i posiadające wyjątkowy rozkład, dwustronne mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze w doskonale utrzymanej kamienicy z 1950 roku z cegły. W budynku została zamontowana nowoczesna winda.
Ze względu na południowo-zachodnie położenie mieszkanie jest bardzo słoneczne i tym samym pięknie doświetlone.
Wysokie, trzymetrowe sufity oraz duże okna dodają pomieszczeniom przestrzeni oraz światła. Zachowały się również zaokrąglone łączenia ściany z sufitem na tzw. (...)