Mieszkanie, ul. Światowida
Światowida, Białołęka, Warszawa, mazowieckie
- 730 000 zł
- 53 m²
- 13 773,58 zł/m²
BIURO PIÓREK HOU...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Światowida
Światowida, Białołęka, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Światowida
Zaktualizowane: 20 maja 2026
730 000 zł 53 m² 13 773,58 zł/m²
5/6
2
2004
garaż
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
5/6Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2004Miejsce parkingowe:
garażStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 730 000 zł (13 773,58 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 53 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2004
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 5/6
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 880 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: PIÓREK HOUSE, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 86301/6624/OMS
Lokalizacja
- Adres: Światowida, Białołęka, Warszawa, mazowieckie
Opis nieruchomości
2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Światowida
BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku
Rok budowy: 2004
NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 53m2 składa się z:
-oddzielnej, widnej kuchni,
-dwóch pokoi,
-łazienki,
-przedpokoju.
Powierzchnia dodatkowa:
-balkon narożny ok. 15m2.
Czynsz administracyjny wynosi około 880 zł. (...)
730 173...
730 173 007