Mieszkanie, ul. Włodarzewska
Włodarzewska, Szczęśliwice, Warszawa, mazowieckie
- 775 000 zł
- 48,63 m²
- 15 936,66 zł/m²
Grażyna Stawy
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Włodarzewska
Włodarzewska, Szczęśliwice, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
23 maja 2026
Mieszkanie, ul. Włodarzewska
Zaktualizowane: 23 maja 2026
775 000 zł 48,63 m² 15 936,66 zł/m²
2/4
2
2000
garaż
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2000Miejsce parkingowe:
garażStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 775 000 zł (15 936,66 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: luty 2026
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 48,63 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2000
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 1 300 zł
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: WIT HOUSE NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 23.05.2026
- numer ogłoszenia: 1164/3343/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Włodarzewska, Szczęśliwice, Warszawa, mazowieckie
Opis nieruchomości
OCHOTA - Osiedle znajduje się w zielonej części Szczęśliwic, zaprojektowane z myślą o osobach ceniących wygodę i spokój. Architektura osiedla harmonijnie łączy nowoczesność z tradycją, wpisując się w niską zabudowę tej części miasta.
W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się Park Szczęśliwicki, oferujący liczne tereny rekreacyjne, takie jak ścieżki spacerowe, place zabaw oraz całoroczny stok narciarski. (...)
511 123...
511 123 392