Mieszkanie, ul. Osowska
Osowska, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie
- 770 000 zł
- 51,80 m²
- 14 864,86 zł/m²
Magda Szary
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Osowska
Osowska, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Mieszkanie, ul. Osowska
Zaktualizowane: 22 maja 2026
770 000 zł 51,80 m² 14 864,86 zł/m²
1/4
2
1959
-
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1959Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 770 000 zł (14 864,86 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 51,80 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1959
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 740 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 43380/3685/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Osowska, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż atrakcyjne, mieszkanie przy ul. Osowskiej 73/79,
Usytuowane na pierwszym piętrze, w kamienicy z lat 50 tych.
Mieszkanie składa się z jasnego salonu z balkonem, przestronnej sypialni, oddzielnej kuchni z dużym oknem, łazienki z prysznicem, przedpokoju.
Do mieszkania przynależy piwnica ok. 3,28 m2.
Ekspozycja: północ-południe
Standard wykończenia:
Mieszkanie do remontu.
- Wysokość pomieszczeń 2,75 m. (...)