Apartament, ul. Kobielska

Kobielska, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie

  • 3 300 zł
  • 49 m²
  • 67,35 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Stefan...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Kobielska

Kobielska, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
20 maja 2026

3 300 zł

49 m²

67,35 zł/m²

Apartament, ul. Kobielska

Zaktualizowane: 20 maja 2026

3 300 zł 49 m² 67,35 zł/m²

Piętro:
12/15
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
4 000 zł

Piętro:

12/15

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

4 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 300 zł / miesiąc
  • Dostępne: kwiecień 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 49 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2009
  • Rozkład mieszkania: piętro 12/15, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 4 000 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: inne
  •   telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, ochrona, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym
  • Źródło: biuro nieruchomości: Westa Home sp. z o. o., zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 457

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na wynajem przestronne i nowoczesne mieszkanie o łącznej powierzchni 48,8 m2 i wysokości 2,59 m zlokalizowane na warszawskiej Pradze - Południe, ul. Kobielska 23. Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze. Budynek wybudowany w 2009 roku.Atutem mieszkania jest wysokie piętro, które uwydatnia niesamowity widok na panoramę Warszawy, bliskość do komunikacji miejskiej. Cena:3300 zł Najem + czynsz administracyjny (ok. (...)

Agent

Agnieszka Stefaniak

697 572...

697 572 555

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.