Mieszkanie
Wrzeciono, Bielany, Warszawa, mazowieckie
- 595 000 zł
- 37,50 m²
- 15 866,67 zł/m²
Daniel Zadrożny
Skontaktuj się
Mieszkanie
Wrzeciono, Bielany, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 13 maja 2026
595 000 zł 37,50 m² 15 866,67 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1/3
2
1965
w garażu podziemnym
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1965Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 595 000 zł (15 866,67 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 37,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1965
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 1/3, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: z oknem
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: DANIEL ZADROŻNY NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: DBI402764
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Wrzeciono, Bielany, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, las
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, kino, teatr, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, tenis, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, metro, supermarket, centrum handlowe, targ, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
NOWA OFERTA: 13.05.2026
Szukasz mieszkania z dobrą komunikacją, ale bez gęstej nowej zabudowy? To 2-pokojowe mieszkanie na zielonych Bielanach łączy świetny dojazd do centrum z kameralnym klimatem osiedla. Metro, tereny zielone i pełna infrastruktura są tutaj dosłownie na wyciągnięcie ręki.