Mieszkanie

Waryńskiego, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

  • 1 600 000 zł
  • 65 m²
  • 24 615,38 zł/m²

Zdjęcie

Izabela Kurek

Skontaktuj się

Mieszkanie

Waryńskiego, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
11 maja 2026

1 600 000 zł

65 m²

24 615,38 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 11 maja 2026

1 600 000 zł 65 m² 24 615,38 zł/m²

Piętro:
2/6
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1953
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

2/6

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1953

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 600 000 zł (24 615,38 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 65 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1953
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/6, dwustronne
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 1 133 zł
  • Wyposażenie: pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w doskonałej lokalizacji tuż przy Placu Konstytucji. Powierzchnia 64,76 m2. Mieszkanie usytuowane na 2. piętrze, w 6-piętrowej w kamienicy z windą z 1953 roku, na zamkniętym, monitorowanym terenie. Idealne zarówno na biuro jak i na cele mieszkalne.

ROZKŁAD :

- otwarty salon (ok. 22m2),
- sypialnia (ok. 19 m2) z wyjściem na loggię (ok. 7m2),
- oddzielna, widna kuchnia (ok. 15m2),
- łazienka (ok. (...)

Agent

Izabela Kurek

537 855...

537 855 755

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.