Mieszkanie Warszawa
Warszawa, mazowieckie
- 2 500 zł
- 31 m²
- 80,65 zł/m²
Anna
Skontaktuj się
Mieszkanie Warszawa
Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Mieszkanie Warszawa
Zaktualizowane: 16 maja 2026
2 500 zł 31 m² 80,65 zł/m²
5/10
2
tak
bardzo dobry
3 000 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
5/10Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
3 000 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 500 zł / miesiąc
- Dostępne: natychmiast
- Preferowani lokatorzy: osoby pracujące, niepalący
- Charakterystyka mieszkania: 31 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1989 (blok w starym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 5/10, jednostronne, z pokojami przejściowymi, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon francuski / barierka balkonowa, piwnica 4 m²
- Opłaty uzupełniające: 500 zł, kaucja: 3 000 zł / 1-krotność czynszu
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości, zaktualizowane: 16.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, osiedle domów jednorodzinnych
- umiarkowanie głośno
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, kino, teatr, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, tenis, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, metro, dworzec autobusowy, dworzec kolejowy, lotnisko, supermarket, centrum handlowe, targ, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw