Mieszkanie, ul. Witolińska
Witolińska, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie
- 720 000 zł
- 47,30 m²
- 15 221,99 zł/m²
Cecylia Kijanka
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Witolińska
Witolińska, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
17 maja 2026
Mieszkanie, ul. Witolińska
Zaktualizowane: 17 maja 2026
720 000 zł 47,30 m² 15 221,99 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
10/12
2
1979
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
10/12Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1979Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 720 000 zł (15 221,99 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 47,30 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1979
- technika budowy: wielka płyta
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 10/12, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (3,50 m²), piwnica 3 m²
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: METROHOUSE FRANCHISE, zaktualizowane: 17.05.2026
- numer ogłoszenia: SMNOPO473
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Witolińska, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, jasne mieszkanie o bardzo dobrym układzie, zlokalizowane na 10. piętrze w 12-piętrowym budynku z 1979 roku (technologia wielkiej płyty). Nieruchomość znajduje się w zadbanym i sukcesywnie modernizowanym budynku wyposażonym w windę oraz udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością. (...)
699 585...
699 585 388